Blog

Apartament – alternatywa dla domu jednorodzinnego

Apartament – alternatywa dla domu jednorodzinnego

Poszukując dużych przestrzeni mieszkalnych często decydujemy się na wybór domu jednorodzinnego. Spokojna okolica, bliskość terenów zielonych czy realizacja własnego planu na dom są marzeniem wielu rodzin. Jednak mieszkanie w domu jednorodzinnym, szczególnie poza centrum miasta, nie zawsze będzie miało tylko pozytywne aspekty. Brak rozwiniętej infrastruktury i duże odległości mogą znacząco wpłynąc na podjecie decyzji o zakupie domu poza miastem. Obecnie na rynku rozwija się oferta apartamentów dwupoziomowych, które łączą w sobie poszukiwaną przez wielu przestrzeń i niezależność z bliskością miasta wraz z jego atrakcjami i udogodnieniami. 

Życie na przedmieściach 

Osiedla domów jednorodzinnych na obrzeżach miast na stałe wpisały się w wielkomiejski krajobraz. W poszukiwaniu spokoju i niezależności wyprowadzamy się poza miasto. Przedmieście cały czas kojarzy się z bezpieczeństwem, przyjazną i rodzinną atmosferą, idealną do wychowywania dzieci i odpoczynku po pracy.  Jednak mieszkanie poza miastem to nie tylko świeże powietrze i spacery w lesie. To również poranne i popołudniowe korki, duże odległości do ośrodków kultury i edukacji czy gorszy transport. Jak nie ulec modzie i połączyć zalety życia w mieście z potrzebną przestrzeni?

Dwupiętrowy apartament w mieście 

Dwa piętra, przemyślany i funkcjonalny plan apartamentu, a do tego bliskość miasta i wszystkich jego atrakcji. Takie rozwiązanie jest idealne dla osób, które nie chcą rezygnować z miejskiego życia, a przy tym cieszyć się przestrzenią dla siebie i najbliższych. Inwestycja w taką nieruchomość może okazać się bardzo dobrym rozwiązaniem. Nie musimy martwić się o sprawy związane z utrzymanie czystości czy zapewnienie bezpieczeństwa na terenie swojej posesji. Większa przestrzeń daje też większe możliwości na aranżację. 

Dwie kondygnacje - wiele możliwości 

Dużą zaletą takiego apartamentu jest to, że jednocześnie może spełniać kilka funkcji. Dwie kondygnacje tworzą naturalny podział, który idealnie sprawdzi się dla rodzin ze starszymi dziećmi, a także dla osób lubiących częste towarzystwo znajomych i przyjaciół. W dwupoziomowym mieszkaniu można również z łatwością zaaranżować oddzielne miejsce do pracy czy realizacji pasji. Dodatkowo obszerny taras lub loggia sprawdzi się podczas pogodnych dni stając się wymarzoną przestrzenią wypoczynku  Sprawdź ofertę siedmo-pokojowych apartamentów U City Residence

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy do Ciebie

Masz pytania? Nasi doradcy odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą wybrać idealne mieszkanie.

Kontakt

Acciona Nieruchomości

Deweloper

Biuro Sprzedaży na terenie inwestycji

  • ul. Henryka Brodatego 14
  • Warszawa
  • BIURO CZYNNE
    poniedziałek-piątek 12.00-16.00
    sobota 10.00-14.00