Zaufany Partner

Doświadczony deweloper to gwarancja zadowolenia z inwestycji. Acciona Nieruchomości od 20 lat realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Warszawy.

Przedstawiony materiał jest tylko poglądowy

i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego

Spółka Acciona Nieruchomości, znana do 2006 roku pod nazwą Mostostal Invest, od ponad 20 lat spełnia marzenia klientów o własnym mieszkaniu w Warszawie. Jako część międzynarodowej Grupy Acciona, doskonałą znajomość lokalnego rynku wspiera rozwiązaniami wypracowanymi przez specjalistów z pięciu kontynentów.

Profesjonalna obsługa, każdorazowe dostarczanie wyjątkowej wartości oraz nastawienie na indywidualne potrzeby i oczekiwania nabywców to podstawowe wartości firmy. Potwierdzona certyfikatami jakość oraz aktywność w organizacjach branżowych powodują, że Acciona Nieruchomości jest postrzegana jako wiarygodny partner.

Acciona Nieruchomości szczyci się prowadzeniem swojej działalności zgodnie z koncepcją społecznej odpowiedzialności biznesu. W trosce o środowisko naturalne, jak również dobrobyt przyszłych pokoleń, realizuje swoje inwestycje zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju.

Więcej o inwestycjach Acciona Nieruchomości przeczytasz tutaj:
ACCIONA NIERUCHOMOŚCI

Acciona Nieruchomości

Nova Atmosfera Miasteczko Wilanów

Acciona Logo

Deweloper

Acciona Nieruchomości Sp. z o.o.

Biuro Sprzedaży na terenie inwestycji

  • ul. Henryka Brodatego, Ursus
  • Warszawa
  • BIURO CZYNNE
    poniedziałek-piątek 10.00-18.00
    sobota 10.00-14.00