Blog

Dlaczego warto kupić mieszkanie na rynku pierwotnym?

Dlaczego warto kupić mieszkanie na rynku pierwotnym?

Marzenia o własnym mieszkaniu najczęściej wiążą się z pytaniem: kupić mieszkanie na rynku pierwotnym czy może na wtórnym? Poznaj zalety zakupu mieszkania od dewelopera i przekonaj się, że to dobra inwestycja. 

 

Pełna swoboda aranżacji wnętrza

Po pierwsze, mieszkanie zakupione na rynku pierwotnym możesz w pełni dostosować do swoich potrzeb. Potrzebujesz spiżarni, albo marzy Ci się garderoba?  Na rynku pierwotnym możesz znaleźć mieszkanie o najbardziej satysfakcjonującym rozkładzie lub po prostu dostosować układ pomieszczeń do własnych wymagań. Dzięki temu będzie ono jeszcze bardziej dopasowane do Twoich potrzeb.

Nowoczesne materiały i instalacje

Po drugie, mieszkania w stanie deweloperskim kupione od sprawdzonego dewelopera to gwarancja jakości wykonania. Wszystkie instalacje są nowe i wykonane z nowoczesnych materiałów, spełniających współczesne standardy jakości i bezpieczeństwa. Dlatego  przez długie lata nie trzeba obawiać się o ich sprawność czy remonty, co często trzeba brać pod uwagę, kupując nieruchomość na rynku wtórnym. Decydując się na zakup mieszkania z rynku pierwotnego masz pewność, że stan jego prawny jest uregulowany. Jako przyszły nabywca często możesz  również zapoznać się z historią poprzednich inwestycji dewelopera i obejrzeć już zrealizowane inwestycje na własne oczy. 

Nowa inwestycja to nowa infrastruktura 

Po trzecie, wraz z budową nowego osiedla powstaje okoliczna infrastruktura, która dopełnia całość inwestycji. Najlepsi deweloperzy dbają o walory estetyczne inwestycji, dlatego często w przestrzeni wspólnej nie brakuje terenów zielonych i elementów małej architektury. Powstawanie nowych osiedli oznacza również rozwój oferty usługowej w najbliższej okolicy. Często idzie za tym również rozwój infrastruktury w obrębie dzielnicy, rozwój oferty kulturalnej i edukacyjnej.  

 

Zakup mieszkania na rynku pierwotnym to  pewność inwestycji oraz możliwość realizacji marzeń o mieszkaniu dostosowanym do potrzeb Twoich i Twojej rodziny.

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy do Ciebie

Masz pytania? Nasi doradcy odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą wybrać idealne mieszkanie.

Kontakt

Acciona Nieruchomości

Deweloper

Biuro Sprzedaży na terenie inwestycji

  • ul. Henryka Brodatego 14
  • Warszawa
  • BIURO CZYNNE
    poniedziałek-piątek 12.00-16.00
    sobota 10.00-14.00