Dlaczego warto kupić mieszkanie z ogrodem?

Dlaczego warto kupić mieszkanie z ogrodem?

Kiedy podejmiesz decyzję o zakupie nowego mieszkania, prócz wyboru idealnego rozkładu pomieszczeń przyjdzie Ci wybrać piętro, na jakim zamieszkasz. Jeśli marzysz o mieszkaniu z ogrodem, lubisz wypoczynek na świeżym powietrzu lub relaksujesz się uprawiając mały ogród, przyjrzyj się możliwościom, jakie daje lokal na parterze dostępem do ogrodu. 

 

Dodatkowe miejsce na wypoczynek i rekreacje  

Marzenie o własnym ogrodzie pełnym kwiatów może się spełnić, nawet jeśli zamiast domu wybierasz życie w mieszkaniu. Niewątpliwą zaletą lokali parterowych w nowych inwestycjach jest dostęp do własnego ogrodu i tarasu, które  sprawdzą się doskonale w okresie wiosenno-letnim. Taka prywatna przestrzeń do odpoczynku w gronie najbliższych oraz  możliwość uprawy własnych kwiatów, warzyw i owoców to dużo satysfakcji i radości na co dzień. 

 

Decydując się na zakup lokalu z przynależnym ogrodem zyskujesz  prywatną strefę wypoczynku, w której  możesz  złapać oddech i uciec na chwile od miejskiego zgiełku. Zyskujesz również komfort. Mieszkanie na parterze to wygoda użytkowania - wyjście do pracy, czy na spacer z dziećmi zajmuje tylko chwilę. Dodatkowo, w przyszłości przy urządzaniu czy zmianie wystroju wnętrza nie będzie potrzebne czasochłonne wnoszenie mebli, czy ich rozkręcanie.

 

Bezpieczeństwo i wygoda użytkowania

Najlepsi deweloperzy bardzo dbają o zapewnienie bezpieczeństwa swoim przyszłym mieszkańcom. Dlatego lokale na parterze wyposażone są często w szereg rozwiązań antywłamaniowych, takich jak rolety zewnętrze czy okna i drzwi wyposażone w systemy przeciwwłamaniowe. 

 

Podsumowując, mieszkania z ogrodem to ciekawa i warta rozważenia  propozycja zakupu nowego mieszkania dla wszystkich szukających dodatkowej przestrzeni relaksu czy realizacji ogrodniczej pasji. 

Jeśli jesteś zainteresowany mieszkaniem z dostępem do ogrodu sprawdź ofertę - U City Residence w Warszawskim Ursusie. Wśród dostępnych lokali są między innymi dwupiętrowe apartamenty z tarasem i ogrodem oraz 4 pokojowe mieszkania z ogrodem o powierzchni 130m2.

Deweloper

Acciona Nieruchomości Sp. z o.o.

Biuro Sprzedaży na terenie inwestycji

  • ul. Henryka Brodatego, Ursus
  • Warszawa
  • BIURO CZYNNE
    poniedziałek-piątek 10.00-18.00
    sobota 10.00-14.00