Postępy na budowie

Postępy na budowie

Prace budowlane naszego osiedla w Warszawie w Ursusie rozpoczęliśmy w lutym 2020 roku. Głównym wykonawcą prac budowlanych jest firma FBI TASBUD SA, która z powodzeniem wykonuje inwestycje kubaturowe w Polsce i za granicą. 

Pierwsze tygodnie prac na przełomie lutego i marca były poświęcone mobilizacji placu budowy oraz wykopom technicznym. Następnie przystąpiono do wykonania płyty fundamentowej wraz z instalacją kanalizacji podposadzkowej i instalacją odgromową. Kontynuacja tych prac była prowadzona w kwietniu. Równocześnie prowadzono prace nad wzniesieniem żelbetowych elementów pionowych kondygnacji podziemnej oraz powstania pierwszych elementów stropu nad garażem.

W maju prace związane z płytą fundamentową zostały zakończone. Obecnie trwa wykonanie elementów żelbetonowych pionowych parteru. Rozpoczęte również zostały roboty murowane. Przez następne kilka miesięcy działania będą skupiały się na wznoszeniu parteru oraz kolejnych pięter.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura sprzedaży na terenie inwestycji, gdzie można obejrzeć makietę osiedla oraz zobaczyć jak przebiegają prace budowlane. Stawiane są kolejne ściany i widać już zarys pierwszych mieszkań. 

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00 do 16.00 oraz w soboty od 10.00 do 14.00, oraz w każdym innym, dogodnym terminie, po uprzednim umówieniu wizyty. Spotkania odbywają się zachowaniem wszystkich procedur bezpieczeństwa.

Deweloper

Acciona Nieruchomości Sp. z o.o.

Biuro Sprzedaży na terenie inwestycji

  • ul. Henryka Brodatego, Ursus
  • Warszawa
  • BIURO CZYNNE
    poniedziałek-piątek 10.00-18.00
    sobota 10.00-14.00