Blog

U CITY RESIDENCE. Odpowiadamy na wasze pytania

U CITY RESIDENCE. Odpowiadamy na wasze pytania

U City Residence to nowo powstające osiedle mieszkaniowe w dzielnicy Warszawy, Ursus Gołąbki, które budzi Wasze żywe zainteresowanie. Dostajemy mnóstwo zapytań dotyczących inwestycji, dlatego zdecydowaliśmy się zebrać informacje w jednym miejscu. Poznajcie odpowiedzi na najczęstsze pytania, jakie padają od naszych Klientów zainteresowanych tą inwestycją.

1. Jakie inwestycje do tej pory zrealizowała Acciona Nieruchomości? 

Acciona Nieruchomości specjalizuje się w inwestycjach mieszkaniowych na terenie Warszawy. Jest to deweloper z 30 – letnim doświadczeniem i w tym czasie łącznie wybudowaliśmy 10 inwestycji w różnych częściach stolicy (m.in. w Wilanowie, Woli, Mokotowie, Bemowie, Pradze Północ oraz Pradze Południe). Najbardziej jesteśmy znani jednak na terenie Miasteczka Wilanów, gdzie wybudowaliśmy już 5 osiedli mieszkaniowych (Apartamenty Atmosfera, Moja Atmosfera, Nova AtmosferaAtmosfera Atelier, B8 – Nowy Wymiar Mieszkania), a 6-te osiedle w tej lokalizacji (AR4) jest w trakcie realizacji z terminem oddania do użytkowania na IV kwartał 2021 roku.

Dodatkowo na terenie Warszawy wybudowaliśmy także osiedla:

- Pańska 96 i 98 w Warszawie

- Osiedle Leśne

- Osiedle Iskra

- Osiedle Sielecka 

- Osiedle Kondratowicza

 

2. Jak wygląda proces rezerwacji mieszkania?

Rezerwacja mieszkania wiąże się z podpisaniem umowy rezerwacyjnej na okres 30 dni oraz wpłatą kaucji rezerwacyjnej w wysokości 5 000 zł. W przypadku zakupu mieszkania kaucja przechodzi na poczet pierwszej raty. Jeżeli Klient chciałby anulować rezerwację, kaucja jest zwracana Klientowi bez żadnych potrąceń.

 

3. Jakie mieszkania są aktualnie w ofercie U City Residence? 

W ofercie znajduje się 165 mieszkań - 2,3, 4 i 7-pokojowych (te ostatnie to mieszkania dwukondygnacyjne). Mieszkania mają powierzchnię od 36,55 do 140,11 m2. 

 

4. Czy mieszkania posiadają balkony, loggie, ogródki?

Wszystkie mieszkania położone na pierwszym i drugim piętrze posiadają balkony  lub tarasy. Balkony od 3,75 m2 do 10 m2, tarasy od 18 m2 do 26 m2.

Znakomita większość mieszkań usytuowana na parterze posiada ogródki od 15 m2 do 135 m2.

5. Jaka jest wysokość mieszkań? 

Wysokość mieszkań jest różna w zależności od kondygnacji. Lokale mieszkalne położone na parterze i pierwszym piętrze mają wysokość 282 cm. Lokale mieszkalne usytuowane na drugim piętrze mają wysokość 275 cm.

 

6. Czy na osiedlu jest garaż?

Na poziomie -1, pod budynkami znajdują się hale garażowe z 178 miejscami postojowymi w cenie 32.000 zł.

 

7. W jaki sposób ogrzewane są budynki?
Inwestycja U City Residence posiada własną kotłownię, która będzie dostarczać ciepło (centralne ogrzewanie i ciepła woda użytkowa). Kotłownia będzie zlokalizowana w garażu i zasilana gazem miejskim. Woda grzewcza z kotłów będzie rozprowadzona pionami do mieszkań. W lokalach mieszkalnych nie będzie rozprowadzonej instalacji gazowej.

 

8. Czy dla mieszkańców dostępne będą komórki lokatorskie?

Na poziomie -1, w halach garażowych znajdują się komórki lokatorskie. Posiadamy 141 komórek lokatorskich, w cenie od 2.782 za m2 do 5.000 zł za m2 o powierzchni od 1,68 do 10 m2.

 

9. Czy w budynku będą zamontowane windy?

U City Residence będzie wyposażone w windy od poziomu -1.

 

10. Czy nabywając mieszkanie nabywamy własność gruntu? 

Tak.

11. Jak finansowana jest inwestycja, czy jest obciążona hipoteką?

Inwestycja jest finansowana ze środków własnych dewelopera oraz z wpłat Klientów poprzez bankowy rachunek powierniczy. Zwalnianie środków z tego rachunku jest realizowane pod nadzorem bankowym. Księga wieczysta nieruchomości nie jest obciążona zabezpieczeniami związanymi z kredytem bankowym.

 

12. Kto jest autorem projektu osiedla? 
Inwestycja U City Residence to efekt współpracy Acciona Nieruchomości z renomowanym studiem Kuryłowicz & Associates. Podstawowym atutem architektury kameralnego osiedla U City Residence jest perfekcyjna harmonia pomiędzy walorami estetycznymi a funkcjonalnością.

 

13. Czym różni się U City Residence od innych inwestycji w Ursusie? 

Inwestycja U City Residence to oferta mieszkania w spokojnej, kameralnej i bezpiecznej dzielnicy w otoczeniu terenów zielonych. 

Osiedle zlokalizowane przy ul. Henryka Brodatego w spokojnej, willowej części dzielnicy Ursus – Gołąbki charakteryzujące się niską zabudową oraz zielenią. U City Residence  jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum Warszawy. Do centrum można dotrzeć samochodem lub komunikacją zbiorową w zaledwie 20 minut. Stacja Kolei Mazowieckiej znajduje się jedynie kilometr od naszego osiedla.

W sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy oraz urządzenia i obiekty sportowe. 

 

14. Jaki jest termin zakończenia budowy U City Residence? 

Zakończenie inwestycji przy ul. Henryka Brodatego w Warszawie planowane jest w drugiej połowie przyszłego roku - 31.07.2021. Odbiór mieszkań IV kwartał 2021 r.

 

Masz dodatkowe pytania dotyczące inwestycji U City Residence? Chcesz dowiedzieć się więcej o Acciona Nieruchomości?
Napisz do nas: sprzedaz@acciona.com

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy do Ciebie

Masz pytania? Nasi doradcy odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą wybrać idealne mieszkanie.

Kontakt

Acciona Nieruchomości

Deweloper

Biuro Sprzedaży na terenie inwestycji

  • ul. Henryka Brodatego 14
  • Warszawa
  • BIURO CZYNNE
    poniedziałek-piątek 12.00-16.00
    sobota 10.00-14.00