Miejsce bezpieczne

Ursus to zielona okolica dla tych, którzy chcą zapomnieć o zgiełku centrum Warszawy. Nowoczesne apartamenty tworzą przestrzeń sprzyjającą kreatywności oraz pielęgnowaniu rodzinnych wartości.

Dylemat pomiędzy bogactwem udogodnień w najbardziej gwarnych częściach stolicy, a błogim spokojem przedmieść, spędza sen z powiek niejednemu potencjalnemu nabywcy mieszkania. U City Residence to propozycja złotego środka.

Mieszkańcy odnajdują tu upragnioną ciszę, poczucie bezpieczeństwa i wewnętrzną harmonię, przy jednoczesnej łatwości zaspokojenia wszystkich swoich potrzeb. Dzielnica może się pochwalić atrakcyjną ofertą kulturalną, edukacyjną, handlową i gastronomiczną, rozszerzającą się z każdym miesiącem w odpowiedzi na oczekiwania mieszkańców.

Nie brakuje miejsc na zakupy, zaczynając od galerii handlowych (z Factory Outlet na czele), przez supermarkety najpopularniejszych sieci, aż po sklepiki osiedlowe. Dbanie o zdrowie oraz kondycję fizyczną umożliwiają liczne obiekty sportowe, w tym baseny i siłownie. Rodziców z pewnością usatysfakcjonuje wybór żłobków, przedszkoli, szkół, jak również miejsc na spędzanie czasu w rodzinnym gronie – od ekologicznego parku, po popularny plac zabaw Hasanka. Szukający wielkomiejskich atrakcji znajdą ją w sercu miasta. Połączenie kolejowe pozwoli w 15 minut dotrzeć do centrum miasta.

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy do Ciebie

Masz pytania? Nasi doradcy odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą wybrać idealne mieszkanie.

Kontakt

Acciona Nieruchomości

Deweloper

Biuro Sprzedaży na terenie inwestycji

  • ul. Henryka Brodatego 14
  • Warszawa
  • BIURO CZYNNE
    poniedziałek-piątek 12.00-16.00
    sobota 10.00-14.00