.outline{ stroke: #2279df; stroke-dasharray: 900; stroke-width: 2; animation: dash 4.5s linear; animation-fill-mode: forwards; } @keyframes dash { 0% { stroke-dashoffset: 3797; } 50% { stroke-dashoffset: 0; fill: rgba(255, 255, 255, 0); } 100% { stroke-width: 0; fill: rgba(255, 255, 255, 1); } }
Dlaczego warto kupić mieszkanie na rynku pierwotnym?

Dlaczego warto kupić mieszkanie na rynku pierwotnym?

Marzenia o własnym mieszkaniu najczęściej wiążą się z pytaniem: kupić mieszkanie na rynku pierwotnym czy może na wtórnym? Poznaj zalety zakupu mieszkania od dewelopera i przekonaj się, że to dobra inwestycja. 

 

Pełna swoboda aranżacji wnętrza

Po pierwsze, mieszkanie zakupione na rynku pierwotnym możesz w pełni dostosować do swoich potrzeb. Potrzebujesz spiżarni, albo marzy Ci się garderoba?  Na rynku pierwotnym możesz znaleźć mieszkanie o najbardziej satysfakcjonującym rozkładzie lub po prostu dostosować układ pomieszczeń do własnych wymagań. Dzięki temu będzie ono jeszcze bardziej dopasowane do Twoich potrzeb.

Nowoczesne materiały i instalacje

Po drugie, mieszkania w stanie deweloperskim kupione od sprawdzonego dewelopera to gwarancja jakości wykonania. Wszystkie instalacje są nowe i wykonane z nowoczesnych materiałów, spełniających współczesne standardy jakości i bezpieczeństwa. Dlatego  przez długie lata nie trzeba obawiać się o ich sprawność czy remonty, co często trzeba brać pod uwagę, kupując nieruchomość na rynku wtórnym. Decydując się na zakup mieszkania z rynku pierwotnego masz pewność, że stan jego prawny jest uregulowany. Jako przyszły nabywca często możesz  również zapoznać się z historią poprzednich inwestycji dewelopera i obejrzeć już zrealizowane inwestycje na własne oczy. 

Nowa inwestycja to nowa infrastruktura 

Po trzecie, wraz z budową nowego osiedla powstaje okoliczna infrastruktura, która dopełnia całość inwestycji. Najlepsi deweloperzy dbają o walory estetyczne inwestycji, dlatego często w przestrzeni wspólnej nie brakuje terenów zielonych i elementów małej architektury. Powstawanie nowych osiedli oznacza również rozwój oferty usługowej w najbliższej okolicy. Często idzie za tym również rozwój infrastruktury w obrębie dzielnicy, rozwój oferty kulturalnej i edukacyjnej.  

 

Zakup mieszkania na rynku pierwotnym to  pewność inwestycji oraz możliwość realizacji marzeń o mieszkaniu dostosowanym do potrzeb Twoich i Twojej rodziny.

Deweloper

Acciona Nieruchomości Sp. z o.o.

 

Biuro sprzedaży na terenie inwestycji

 • ul. Henryka Brodatego
 • Ursus
 • Warszawa
 • BIURO CZYNNE
  poniedziałek-piątek
  10.00-18.00
  sobota
  10.00-14.00