.outline{ stroke: #2279df; stroke-dasharray: 900; stroke-width: 2; animation: dash 4.5s linear; animation-fill-mode: forwards; } @keyframes dash { 0% { stroke-dashoffset: 3797; } 50% { stroke-dashoffset: 0; fill: rgba(255, 255, 255, 0); } 100% { stroke-width: 0; fill: rgba(255, 255, 255, 1); } }

Miejsce bezpieczne

Ursus to zielona okolica dla tych, którzy chcą zapomnieć o zgiełku centrum Warszawy. Nowoczesne apartamenty tworzą przestrzeń sprzyjającą kreatywności oraz pielęgnowaniu rodzinnych wartości.

Przedstawiony materiał jest tylko poglądowy

i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego

Dylemat pomiędzy bogactwem udogodnień w najbardziej gwarnych częściach stolicy, a błogim spokojem przedmieść, spędza sen z powiek niejednemu potencjalnemu nabywcy mieszkania. U City Residence to propozycja złotego środka.

Mieszkańcy odnajdują tu upragnioną ciszę, poczucie bezpieczeństwa i wewnętrzną harmonię, przy jednoczesnej łatwości zaspokojenia wszystkich swoich potrzeb. Dzielnica może się pochwalić atrakcyjną ofertą kulturalną, edukacyjną, handlową i gastronomiczną, rozszerzającą się z każdym miesiącem w odpowiedzi na oczekiwania mieszkańców.

Nie brakuje miejsc na zakupy, zaczynając od galerii handlowych (z Factory Outlet na czele), przez supermarkety najpopularniejszych sieci, aż po sklepiki osiedlowe. Dbanie o zdrowie oraz kondycję fizyczną umożliwiają liczne obiekty sportowe, w tym baseny i siłownie. Rodziców z pewnością usatysfakcjonuje wybór żłobków, przedszkoli, szkół, jak również miejsc na spędzanie czasu w rodzinnym gronie – od ekologicznego parku, po popularny plac zabaw Hasanka. Szukający wielkomiejskich atrakcji znajdą ją w sercu miasta. Połączenie kolejowe pozwoli w 15 minut dotrzeć do centrum miasta.

Deweloper

Acciona Nieruchomości Sp. z o.o.

Biuro Sprzedaży na terenie inwestycji

  • ul. Henryka Brodatego, Ursus
  • Warszawa
  • BIURO CZYNNE
    poniedziałek-piątek 10.00-18.00
    sobota 10.00-14.00